Thursday, March 31, 2016

01 04 2016 Dağılım

USD/TL 50 haftalık ortalama destek notasını test etmeye devam ediyor.(Olası bir düşüşte 2,77 seviyesinden bir miktar daha pozisyon alınması hedeflenmektedir.)
EUR/TL 50 haftalık ortalama destek notasının üzerinde işlem görmektedir.
BIST 100 Yukarı yönde harketini sürdürüyor ancak 84000 ve 88000 seviyelerinde ciddi direnç bulunmaktadır.Aşağı Yönde Risk/Yukarı yönde getiri oranı oldukça yüksek durumdadır.
Altın yukarı trendi içerisinde düzeltme hareketine devam etmektedir.
Olası bir USD/TL aşağı hareketinde pozisyon alabilmek adına Aylık Vadeli pozisyonundan Günlük Vadeliye 10.000 TL aktarılmıştır.

Dağılım aşağıdaki gibidir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

No comments:

Post a Comment